-6%влевовправо
Поршневий компресор AiRComp SB4/С‑200.LB40 (ресивер 200л., продуктивність 580 л/хв., 380В)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: GK 530-3,0/200 P
Відправка з 25 квітня 202648 950 ₴
46 013 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий компресор AiRComp SB4/С‑200.LB40 - промисловий повітряний компресор призначений для вироблення стиснутого повітря, що використовується для харчування пневматичного обладнання, апаратури, інструменту, вживаного в промисловості і автосервісі.
ЗБІРКА КОМПРЕСОРІВ ЛОКАЛІЗОВАНА В УКРАЇНІ, КОЛІР РЕСИВЕРА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПАРТІЇ ПОСТАЧАННЯ.
КОЖНИЙ ПОРШНЕВИЙ БЛОК МАРКУЄТЬСЯ СЕРІЙНИМ НОМЕРОМ.
Особливості поршневого компресора SB4/С‑200.LB40:
►ремінний привід А1400
►одноступінчатий
►3 поршня за діаметром 65 мм
►електричний двигун 3 кВт
►реле тиску MDR3/11
►редуктор тиску
►кран приєднання до пневмомережі ¼, ½ дюйма
►теплове реле захисту двигуна
►металева захист пасової передачі
►запобіжний клапан на ресивері, (на реле тиску)
►індикатор рівня масла
►3 всмоктувальних фільтра
►кран для видалення конденсату
►3 пластикових колеса для зручності транспортування
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO офіційний представник AiRComp в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 115 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність на вході | 580 л/хв |
| Продуктивність на виході | 490 л/хв |
| Максимальний тиск на виході | 10 атм |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Кількість ступенів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1460 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
- Ціна: 46 013 ₴









