-30%Підставка під автомобіль SKYRACK SR-4132
- В наявності
- Код: SR-4132
7 342,50 ₴
5 139,75 ₴
+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка SR-4132 призначена для страхування та опори агрегатів автомобіля під час виконання ремонтних робіт на підіймачі. Вантажність пристрою становить 2 т.
Особливості:
- SR-4132 — просте, зручне, водночас надійне та максимально функціональне в експлуатації обладнання.
- Пристрій дає змогу підіймати та утримувати тривалий час агрегати автомобіля на вагу, забезпечуючи водночас належний рівень безпеки.
- Підставка під автомобіль SR-4132 — високопрактичне рішення для умов сучасних сервісних підприємств. Просте в роботі й обслуговуванні пристосування.
- Забезпечує комфортні та безпечні умови для виконання ремонтних і сервісних заходів.
- Підставка під авто SR-4132 — розрахована на застосування великими та малими сервісними підприємствами.
- Розрахована на фіксацію вантажу, що підіймається, на висоті до 1950 мм. Характеризується міцним, простим у застосуванні конструктивним рішенням.
- Підставка під машину SR-4132 — виготовлена з міцних зносостійких матеріалів. Розрахована на великі механічні навантаження.
- Конструктивно захищена від деформувальних впливів. Технічно призначена для багаторічної високоінтенсивної експлуатації. Оброблена антикорозійним покриттям. Економічно вигідне, міцне та надійне конструктивно-технічне рішення.
- Підставка призначена для страхування та опори агрегатів автомобіля під час виконання ремонтних робіт на підіймачі. Технічні характеристики: вантажність 2000 кг, висота підхоплення 1250 мм, максимальна висота 1950 мм, вага 16 кг.
Увага! Ціна може змінюватися залежно від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyRack |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 1950 мм |
| Висота підхоплення | 1250 мм |
| Власна вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 139,75 ₴

