Новинка
-2%
-2%Подъемник двухстоечный с верхней синхронизацией SICE PDCH 45C
- Под заказ
- Код: PDCH 45C
Отправка с 13 июня 2026208 000 ₴
202 800 ₴
+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Автомобильный двухстоечный электрогидравлический подъемник SICE PDCH 45C (380В).
Можливість установки в симетричному або асиметричному варіанті.
Стандартна висота двостійкового з'єднання: 4050 мм.
Доступні версії за додаткову оплату:
- Версія "V" спеціально для фургонів (висота двостійкового з’єднання: 4620 мм).
- Версія "XV" спеціально для фургонів і дуже високих транспортних засобів, дуже висока версія (висота до
двоконтактне з’єднання: 5220 мм).
1. Внутрішньо посилена конструкція колони для мінімального вигину та внутрішня направляюча для кабелю.
2. Електромагнітний запобіжник 24В.
3. Гумові накладки на стійках. Система зупинки обертання зубчастого сектора.
4. Чотири трьохсекційні симетричні лапи.
НАША КОМПАНИЯ WSEDLASTO официальный представитель SICE в Украине.
Внимание! Цена может меняться в зависимости от курса валют, уточняйте у менеджеров
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sice |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность двигателя | 3 кВт |
| Грузоподъемность | 4500 кг |
| Высота подъема | 208 см |
| Напряжение питания | 380 В, 220 В |
| Высота подхвата | 100 мм |
| Время подъема | 45 сек |
| Тип автомобильного подъемника | Подъемники двухстоечные |
| Вылет задних лап | 1716 мм |
| Вылет передних лап | 1716 мм |
- Цена: 202 800 ₴

