
влевовправо
Пневматичний гайковерт 1" 2440Нм подовжений вал KING TONY 33832-180
- Під замовлення
- Код: 33832-180
Відправка з 04 травня 202642 706 ₴
+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Пневматичний гайковерт 1" 2440Нм подовжений вал KING TONY 33832-180
Особливості:
- Призначений для обслуговування вантажівок, сільськогосподарської та спеціальної техніки. Гайковерт може використовуватися в промисловості та будівництві, де застосовується пневматичне обладнання;
- Корпус інструменту виготовлений із легкого алюмінієвого сплаву;
- Вал із посадковим квадратом – із хромомолібденової сталі;
- Для зручності роботи є знімна рукоять, що допомагає утримувати габаритний інструмент на вазі слюсарю;
- Підведення стисненого повітря та випуск надлишків знаходяться на нижній частині основної рукоятки;
- Посадковий квадрат для торцевих головок 1”;
- Граничне зусилля – 2440 Нм;
- Швидкість обертання шпинделя – 4000 обертів за хвилину;
- Робочий тиск повітря – 6.2 бар;
- Підключення до пневматичної системи – шланг 1/2";
- Довжина інструменту з валом – 523 мм;
- Рівень шуму – 104 дБ;
- Вага гайковерта – 12.5 кг.
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO офіційний представник KING TONY в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Максимальний крутний момент | 2440 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Вага | 12.5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 42 706 ₴



