Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогайковерт 1/2" 678 Nm 9500об/хв KAAR1650 TOPTUL
Особливості:
- Призначення: для автомобіля; для автосервісу; для гаража; для дому та дачі; для шиномонтажу;
- Вага 1.32 кг;
- Вхід повітря 1/4";
- Довжина 109мм;
- Матеріал корпусу;
- Матеріал рукояті комбінований (PP+TPR);
- Приєднувальний профіль 1/2";
- Витрата повітря 145л/хв;
- Робочий тиск 6.2 Бар;
- Тип живлення стиснене повітря;
- Зусилля 678 Нм;
- Реверс є;
- Вид двигуна пелюстковий;
- Ударний механізм є;
- Число оборотів 9500об/хв;
- Шпиндель укорочений;
- Конструкція пістолетного типу;
- Регулювання крутного моменту;
- З можливістю перемикання режиму обертання (F/R) однією рукою та шумоглушником.
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO - офіційний представник TOPTUL в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пневмогайковерта | Пістолетний |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 678 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 145 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 1.32 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
- Ціна: 7 393 ₴



