Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогайковерт 1" 2983N/m 5500об/хв 5,7 кг Super Duty KSAC3220 TOPTUL
Особливості:
- Призначення: для гаража, для вантажного шиномонтажу, для дому та дачі, для шиномонтажу, для авто, для автосервісу;
- Вхід повітря 1/2";
- Вага 5.7 кг;
- Довжина 255мм;
- Матеріал корпусу композит;
- Матеріал рукояті комбінований (PP+TPR);
- Приєднувальний профіль 1";
- Витрата повітря 215л/хв;
- Робочий тиск 6.2 Бар;
- Тип живлення стиснене повітря;
- Зусилля 2983 Нм;
- Реверс є;
- Вид двигуна пелюстковий;
- Ударний механізм є;
- Число оборотів 5500об/хв;
- Шпиндель стандартний;
- Конструкція пістолетного типу;
- Регулювання крутного моменту;
- З виведенням повітря з нижньої частини ручки і шумоглушником.
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO - офіційний представник TOPTUL в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пневмогайковерта | Пістолетний |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Максимальний крутний момент | 2983 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 215 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Вага | 5.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 28 790 ₴




