-3%влевовправо
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Ударний гайковерт 1/2″ 1500Нм HOEGERT HT4R623
Особливості:
- Широко використовується в автомайстернях, шиномонтажах та механічних майстернях; Використовується для ослаблення та затягування болтів та гайок;
- Міцний корпус із алюмінієвого композиту;
- Легкий та добре збалансований центр тяжіння;
- 3-ступінчасте регулювання обертання;
- Перемикач обертання ліворуч/праворуч;
- Вихід повітря у нижній частині ручки;
- Ударний механізм TWIN HAMMER;
- Шпіндель 1/2 дюйми;
- Діапазон потужності до 1500Нм;
- Повітряна сполука 1/4”;
- Робочий тиск 6,3 бар/90 фунтів на кв.дюйм;
- Витрата повітря 155 л/хв;
- Швидкість 8000 об/хв;
- Вага 2,2 кг.
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO офіційний представник Högert Technik в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Пістолетний |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1500 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 155 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 323,50 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка



