-3%влевовправо
Пневматичний ударний гайковерт 3/4″ 2400 Нм HOEGERT HT4R625
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HT4R625
12 555 ₴
12 178,35 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Пневматичний ударний гайковерт 3/4″ 1800Нм подвійний молоток HOEGERT HT4R625
Особливості:
- Великий пневматичний гайковерт із додатковою рукояткою;
- Застосовується в промисловості, автомайстернях та автосервісах;
- 3/4″ привід TWIN HAMMER;
- Максимальний робочий момент, що крутить: 1800Нм;
- Максимальний момент, що крутить: 2400Нм;
- Селектор CW/CCW;
- 3 робочі швидкості;
- Витрата повітря: 583л/хв;
- Тиск: 90 фунтів на кв.дюйм/6,3 бар;
- Розмір отвору повітря: 1/4″;
- Швидкість обертання: 4600об/хв;
- Вага: 7кг.
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO офіційний представник Högert Technik в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOEGERT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Пістолетний |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Максимальний крутний момент | 2400 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 4600 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 583 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 178,35 ₴



