
влевовправо
Прес гідравлічний настільний 15 т MEGA PRS15G
- В наявності
- Код: PRS15G
42 432 ₴
+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Настільний гідравлічний прес 15т із вбудованим манометром і насосом (роб. висота: 0-338 мм, раб. ширина: 430 мм, хід штока: 170 мм)
Особливості:
- Компактніший і функціональніший дизайн, який інтегрує всі гідравлічні елементи всередину зварної рами, захищаючи їх і заощаджуючи місце в майстерні та під час транспортування.
- З незалежним ручним насосом і циліндром.
- Робочий стіл регулюється за різними висотами.
- До комплекту входять 2 V-опори з напрямною для фіксації та отвором для вилучення деталей.
- Штовх із автоматичним поверненням.
- Гвинт для швидкого зближення і/або точного регулювання.
- Запобіжний клапан від перевантажень.
- Гідравлічний обмежувач ходу.
Сфера застосування:
- Пресування деталей.
- Гнучки металу.
- Правки деталей.
- Виконування інших робіт, де потрібна висока точність і потужність.
НАША КОМПАННЯ WSEDLASTO офіційний представник гідравлічного обладнання MEGA в Україні.
Внимание! Ціна може змінюватися залежно від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEGA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Максимальне зусилля | 15 т |
| Довжина ходу штока | 170 мм |
| Робоча висота (платформа в нижньому положенні) | 338 мм |
| Відстань між стійками | 430 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 55 кг |
- Ціна: 42 432 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка





