Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Новий, компактний і функціональний дизайн, конструкція якого дозволяє розмістити всі гідравлічні елементи в єдиному корпусі, а також забезпечує економію робочого простору і гарантує захист під час транспортування.
Поставляється повністю зібраним і готовим до роботи. Манометр захищений завдяки розташуванню всередині рами.
Особливості:
- Розташування манометра на рівні очей допомагає легкому читання інформації.
- Регульований по висоті робочий стіл.
- Телескопічні амортизатори для легкого і швидкого переміщення робочого столу.
- Гвинтове подовження штока циліндра для швидкого і точного позиціонування.
- Легкий доступ до гідравлічних компонентів.
- Опори оснащені отворами під болти для кріплення до підлоги.
- Горизонтальні переміщення циліндра.
- Ножний гідравлічний насос з 2 швидкостями. Пневмопедаль для швидкої роботи.
- Автоматичне повернення поршня того помощью пружини.
- Хромована поверхня гідроциліндра.
- Клапан-Обмежувач навантаження.
- Запатентовані V-образні блоки.
- Великий віддаляється лоток для збору випресованих деталей, мастила, бруду.
НАША КОМПАННЯ WSEDLASTO офіційний представник гідравлічного обладнання MEGA в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте у менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEGA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Максимальне зусилля | 50 т |
| Довжина ходу штока | 195 мм |
| Відстань між стійками | 720 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 890 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 225 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Горизонтальне переміщення циліндра (мм) | 229 |
- Ціна: 165 776 ₴





