
влевовправо
Ручний насос для оливи та палива для бочок Flexbimex (Італія) 5300
- В наявності
- Код: 5300
5 600 ₴
+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручні і роторні насоси для бочок, виготовлені з вуглецевої сталі з компонентами з алюмінію. Основні сфери застосування: перекачування та дозування невеликих обсягів масла або дизельного палива з бочок.
Технічні характеристики:
- Продуктивність — 23 л/хв
- Подавання рідини за 1 раб. хід насоса — 0,32 л
- З'єднання на виході рідини — М 3/4” BSP
- Довжина всмоктувальної труби — 1000 мм.
- Габарити (мм) — 300х220х1070
- Для бочок на 208 л
- Вага — 3,8 кг
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO офіційний представник FLEXBIMEC (ITALY) в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися залежно від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flexbimec |
| Країна виробник | Італія |
| Продуктивність | 24 літр/хв |
| Максимальна висота огорожі | 1000 мм |
| Тип приводу бочкового насосу | Ручний |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 5 600 ₴


