-3%влевовправо
Мультифункціональний кран для вантажного автосервісу GYS 067158 (Франція)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 067158
Відправка з 04 травня 2026114 400 ₴
110 760 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 780-70-66
- +380 (66) 550-61-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
MULTITOOL TRUCK - це ергономічна підйомна система для обслуговування важких транспортних засобів: шин, коліс, втулок, гальмівних дисків і супортів, акумуляторів. Універсальний і простий у використанні, він значно полегшує фізично важку роботу.
Особливості:
- Легкий доступ в обмеженому просторі;
- Відмінна маневреність і стійкість (4 коліщатка);
- Без зусиль піднімає до 1 м 80 см від землі;
- Сертифіковане підйомне обладнання (ланцюг, трос, лебідка, гак, циліндр);
- Суворо відповідає всім відповідним стандарт;
- Максимальне навантаження з гаком 200 кг (SWL).
Комплектація:
- Підйомний гак для гальмівного супорта
- Підйомний гак для акумулятора
- Вилка для підйому колеса Ø від 60 до 120 см 200 кг макс
НАША КОМПАНІЯ WSEDLASTO офіційний дистриб'ютор GYS в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися залежно від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gys |
| Країна виробник | Франція |
| Ширина загальна | 885 мм |
| Довжина лап | 1100 мм |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Висота підйому | 1860 мм |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 110 760 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка




